Anna Hejke

Anna Hejke

EMYS

BIOS

Z branżą edukacyjną związana jestem od ponad 10 lat. Na przestrzeni tego okresu wielokrotnie miałam przyjemność prowadzić szkolenia oraz spotkania tematyczne z radami pedagogicznymi, nauczycielami oraz pasjonatami nauczania najmłodszych. W ramach tych spotkań miałam okazję poznać problemy, wyzwania, potrzeby oraz oczekiwania każdej ze stron.

Obecnie z EMYS, definiujemy przyszłość edukacji przez integrację innowacyjnych, bezpiecznych technologii, wymagających bezpośredniej reakcji użytkowania. Korzystając z najnowszych osiągnieć techniki tworzymy produkt, który rewolucjonizuje tradycyjne podejście do nauki.

ABSTRACT

Robot EMYS – bezpieczna technologia dla najmłodszych

Podczas, gdy misją edukacji powinno być znaczące wzmacnianie pozycji dzieci, tradycyjne systemy szkolne, jak również dostępne na rynku technologiczne rozwiązania w edukacji często nie spełniają tego celu. Oczekiwania stawiane nauczycielom są przytłaczające i nierealne, koncentrują się głównie na ustandaryzowanych modelach. Technologia w edukacji, która pojawiła się już w domach i placówkach edukacyjnych, jest w większości oparta na ekranie, czynności są powtarzalne, a proces uczenia się skutkuje miernymi lub zerowymi wynikami, brakiem motywacji, a także uzależnieniami od ekranu.

Dzięki EMYSowi dzieci są przez cały czas zaangażowane w swoją przygodę edukacyjną. EMYS to towarzysz, dzięki któremu dzieci stają się centralnym punktem procesu nauczania. Nasze roboty wspierają naturalny rozwój dziecka i zostały oparte ma multisensorycznych formach wspierania rozwoju dziecka. EMYS ma doskonały brytyjski akcent i zdolność pobudzania reakcji emocjonalnych. Z EMYSem dzieci tańczą, bawią się fizycznymi przedmiotami, jak również angażują się w interakcję z innymi dziećmi. Nasze roboty dostarczają naturalny, wysokiej jakości kontakt z językiem angielskim, jednocześnie zapewniając dzieciom bezpieczny kontakt z najnowocześniejszą i najbardziej zaawansowaną technologię naszych czasów.