Maria Kukla-Dąda

Maria Kukla-Dąda

Centrum Egzaminacyjne Cambridge PL214

BIOS

Menedżer Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge PL 214 City College w Radomiu od lat dziesięciu jak również czynny nauczyciel pasjonat języka angielskiego od 1995 roku. W dużej mierze pracuje na własnych materiałach, które tworzy w oparciu o doskonałe egzaminy Cambridge. Jest gorącym zwolennikiem ścieżki egzaminacyjnej w rozwoju językowym ucznia bowiem prowadzi grupy od poziomu pre-A1 Starters do C2 Proficiency. Jest również organizatorem i autorem  dwóch konkursów regionalnych z języka angielskiego Yle Movers dla klas V oraz FLY to B2 First dla klas VIII. Oba konkursy znajdują się w wykazie MKO i są wpisywane na świadectwo szkolne.

ABSTRACT

Egzaminy Cambridge – czyli sposób na wyróżnienie szkoły i lektora na ogromnym rynku językowym

Szkoły językowe to jeden ze sposobów na efektywną naukę języka. Ale jak uatrakcyjnić ofertę, jak wyróżnić się jako lektor na ogromnym rynku językowym?

Może kluczem do sukcesu jest wprowadzenie Ścieżki Edukacyjnej Cambridge. To właśnie egzaminy Cambridge wyznaczają kamienie milowe edukacji językowej, łączą ucznia ze szkołą, dają lektorowi wiedzę na temat rozwoju językowego kursanta, a także poczucie sukcesu wszystkim zaangażowanym w proces egzaminacyjny. To również obiektywny sposób sprawdzenia skuteczności nauczania w szkole językowej.

Mówi się, że angielski, to przepustka do świata, a certyfikaty językowe Cambridge to paszport do niego dlatego zapraszam na sesję, podczas której pokażę zasadność wdrażania egzaminów językowych do programu nauczania, jak również płynące z tego korzyści dla szkoły, lektorów i samych uczniów.