dr Kaja Prystupa-Rządca

dr Kaja Prystupa-Rządca

Akademia Leona Koźmińskiego

BIOS

Trenerka, coach oraz konsultantka z 15 letnim doświadczeniem zawodowym. Jest certyfikowaną konsultantką z FRIS®, REISS Motivation Profile® oraz Value Match, którego jest partnerem strategicznym na Polskę. Pomaga w odkryciu swoich naturalnych predyspozycji i potrzeb, tak aby klienci świadomie projektowali swój sposób pracy indywidualnej i zespołowej oraz dbali o równowagę między życiem prywatnym i zawodowym. Jest współautorką książek „Pracuj zdalnie i skutecznie” oraz „Life Energy Management. Zarządzanie energią życiową”. Jako badaczka i konsultantka specjalizuje się w tematyce zarządzania i transformacji organizacji w środowisku wirtualnym oraz strategiami wspierania innowacji. Wspiera ludzi w rozwoju komunikacji wirtualnej oraz inspiruje do zmian na poziomie organizacyjnym.

Wykładowca na studiach podyplomowych, Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w obszarach: zarządzania wirtualnymi zespołami, zarządzania sobą m.in. w oparciu o FRIS®  Style Myślenia i Działania, a także nowoczesnych metod kreowania innowacji. Należy do grona najlepszych wykładowców Koźmiński International School.

Jako New Business Partner w Kirov &Partners. prowadzi szkolenia i sesje rozwojowe. Jest również partnerem w Fundacji Pasja do Rozwoju i Edukacji, gdzie prowadzi warsztaty dla rodziców i nauczycieli z obszaru wspierania różnorodności.

Od 10 lat prowadzi projekty rozwojowe z obszaru zarządzania przy wykorzystaniu gier symulacyjnych.

Autorka publikacji popularnonaukowych, komentator dla Newsweek, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Personel i Zarządzanie, HR.news, Radio Zet, Radio TOK FM, Holistic News, Pracuj.pl.

ABSTRACT

Zarządzanie energią zespołu w środowisku hybrydowym

Wirtualne środowisko pracy nie jest naturalnym otoczeniem pracy człowieka! Współpracując zdalnie tracimy wiele nawet nie będąc tego świadomym w obszarze budowania relacji oraz interpretacji informacji. Przejawia się to spadkiem zaangażowania, motywacji oraz chęci do współdziałania.

Wiedza na temat tego jak środowisko wirtualne wpływa na podstawowe mechanizmy społeczne a także umiejętność dobrania odpowiednich narzędzi zarządzania energią zespołu stanowi niezbędną wiedzę dla każdego lidera, którego pracownicy obecnie pracują w hybrydowym środowisku pracy!

Podczas wystąpienia słuchacze dowiedzą się:

  • Jakie pułapki czekają na lidera i nauczycieli w świecie rozproszonej współpracy?
  • Jakie są główne źródła odpływu energii?
  • Jakie praktyki pozwalają na odbudowanie i utrzymanie energii w zespole?