dr Małgorzata Al-Khatib

| Uniwersytet Warszawski

Biogram

Małgorzata Al-Khatib jest literaturoznawczynią i kulturoznawczynią, a także adiunktem na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada tytuł doktora nauk humanistycznych. Specjalizuje się w technologii edukacyjnej oraz w dydaktyce języka arabskiego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Nauk Społecznych przy Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, Stypendystka Deutscher Akademischer Austauschdienst – Freie Universität Berlin. Wykładała w ramach programu Erasmus na uniwersytetach Hiszpanii, we Włoszech, Turcji, Estonii, Belgii. Autorka licznych kursów w zakresie technologii na Uniwersytecie Otwartym UW.


Sztuczna Inteligencja - twój partner kreatywny. Generowanie prezentacji i wideoklipów z pomocą AI

Sztuczna inteligencja (AI) zdobywa świat, a jej możliwości stale rosną. W tym wystąpieniu pokażę, jak AI może stać się Twoim kreatywnym partnerem w tworzeniu prezentacji i wideoklipów.
Prezentacja obejmie:
1. Generowanie treści: Pokażę, jak AI może automatycznie generować skrypty prezentacji i teksty do filmów na podstawie krótkich opisów. Przedstawię narzędzia AI, które potrafią tworzyć grafiki, animacje i obrazy do prezentacji i filmów.
2. Automatyzacja: Przedstawię narzędzia AI, które automatyzują czasochłonne zadania, takie jak montaż filmów i tworzenie slajdów. Omówię, jak AI może pomóc Ci zaoszczędzić czas i skupić się na kreatywnych aspektach tworzenia prezentacji i filmów.
3. Przykładowe zastosowania:
- Tworzenie angażujących prezentacji
- Generowanie materiałów edukacyjnych dla uczniów
- Tworzenie wideoklipów promocyjnych i reklamowych
Słowa kluczowe: sztuczna inteligencja, prezentacje, wideoklipy, generowanie treści, personalizacja, automatyzacja, edukacja, biznes, marketing

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram