Justyna Broniecka

| ZUS to nie MUS
Justyna Broniecka

Biogram

Przedsiębiorczyni, właścicielka biznesu e-commerce – ZUS to nie MUS. Od ponad 15 lat współpracuje z przedsiębiorcami pomagając im ułożyć swoje biznesy, zoptymalizować podatki, wybrać dla nich najlepsze formy prawne do prowadzenia swoich firm. Zaczynała od jednej pozycji książkowej. Dziś jest autorką i współautorką kilkunastu poradników dla przedsiębiorców dostępnych w ponad 50 księgarniach w całej Polsce. Aby osiągać takie wyniki musiała nauczyć się odpuszczać, zatrudniać innych ludzi, układać procesy i działać w oparciu o procedury. Jest fanką testowania i sprawdzania tego co się sprawdza, a co niekoniecznie. Ciągle szuka nowych ścieżek i schematów. Sama mówi, że AUTOmatyzacja to jej ulubione słowo. Jej książki, porady, wystąpienia są oceniane jako merytoryczne, wartościowe i odpowiadające na najczęściej pojawiające się pytania. Justyna prowadzi swój biznes w oparciu o wartości szacunku, etyki, zgodności z normami prawnymi i społecznymi. Na co dzień realizuje swoją misję edukacyjną. Pragnie, aby każdy właściciel firmy podejmował świadome, przemyślane i odpowiedzialne decyzje. Tak aby jego życie było w pełni zależne od niego. 


Zarządzanie finansami szkoły oczami właściciela firmy

Temat finansów firmy jest zawsze żywy w oczach każdego przedsiębiorcy. W Polsce niezwykle często chcemy pozbyć się odpowiedzialności używając stwierdzenia – księgowość się tym zajmuje. Pytanie – czy tak powinno być? Czy to daje nam możliwość efektywnego zarządzania finansami w swojej firmie? Podczas tego wystąpienia usłyszysz, jak podejść do finansów swojej szkoły, w jaki sposób świadomość umiejętnego zarządzania pieniędzmi wpływa na sukces Twojego biznesu. Poruszymy tematy tego jak podejść do planowania budżetów, codziennego ich rozliczania, jak planować wydatki i co ważne jak zarządzać finansami – tak aby ostatecznie mail z księgowości o wysokości podatków przestał być postrzegany jako przykra niespodzianka. Skuteczny właściciel szkoły to m.in. osoba, która świadomie zarządza jej budżetem. A ta prelekcja pomoże Ci zrobić pierwszy lub kolejny krok!

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Uwaga! Mamy nagrania! Kup dostęp do 64 wykładów z dwóch dni lub wybierz nagrania z jednego dnia!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram