Anna Ćwiklińska

| LangLion
Anna Ćwiklińska

Biogram

Head of Customer Success w Platformie LangLion. Jej kariera odzwierciedla ciągłe dążenie do poprawy doświadczeń klientów i budowania długotrwałych relacji. Dzięki swoim  spostrzeżeniom i proaktywnemu podejściu zyskała reputację zaufanego doradcy klientów, których prowadzi ku optymalnym rozwiązaniom i maksymalizacji wartości z usług LangLion. Jej interdyscyplinarne doświadczenie umożliwia firmie podniesienie satysfakcji klientów oraz generowanie wzrostu biznesowego. Dodatkowo pisze na bloga LangLion, prowadzi webinary, występuje na konferencjach branżowych.


Automatyzacja pracy w szkole językowej, czyli jak oszczędzić pieniądze, czas i energię pracowników

Anna Ćwiklińska & Paweł Grzesica

Automatyzację definiujemy jako proces wykorzystania technologii do realizacji zadań i procesów przy niewielkiej pomocy człowieka lub bez niej. Jej celem jest odciążenie Ciebie i Twojego zespołu od ręcznej, czasochłonnej, powtarzalnej i administracyjnej pracy, abyś mógł poświęcić swój czas i czas swoich pracowników na bardziej wartościowe zadania.

Efektywność i oszczędność czasu są kluczowe dla każdego biznesu, a w czasach, kiedy tak trudno o pracownika, automatyzacja pracy staje się nieodzownym narzędziem. Dzięki właściwie dobranym rozwiązaniom szkoły językowe mogą oszczędzić pieniądze, czas i energię swoich pracowników.

Które obszary automatyzować w szkole językowej i jak?

Ania i Paweł podpowiedzą Wam, jak się za to zabrać, aby automatyzacja uwolniła Was od powtarzalnej pracy o niskiej wartości i otworzyła przyszłość pełną satysfakcjonujących wyzwań zamiast żmudnych zadań.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram