Ewelina Dagiel-Surmańska

Ewelina Dagiel-Surmańska

Trenerka biznesu i budowania zespołu

Biogram

Nazywam się Ewelina Dagiel-Surmańska i jako edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, dyplomowany coach, trener mentalny oraz właścicielka dwóch firm (stacjonarnej szkoły językowej oraz marki osobistej) na co dzień wspieram w rozwoju przedsiębiorcze osoby i pomagam im uporządkować biznesy, a w efekcie pracować mniej i zarabiać więcej.

Współpracuję, jako metodyk, z firmą Edu Bears specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.
Nagrywam kursy online, inwestuję w nieruchomości, tworzę i prowadzę autorskie programy edukacyjne dla swojej szkoły językowej.
W maju 2023 roku podjęłam współpracę z Jakubem B. Bączkiem jako trenerka JBB team oraz poprowadziłam warsztaty dla przedsiębiorców podczas "Wczasów z Wolnością Finansową" w Egipcie. Wystąpiłam na scenie, jako gość specjalny Beaty Kapcewicz, podczas "City Tour z Kapcewicz" i mówiłam o tym jak prowadzic biznes i życie na flow. W lutym tego roku zostałam zaproszona do udziału w projekcie organizowanym przez czasopismo Businesswoman and life i zostania jedną z bohaterek książki “50 Osobistości Biznesu”.

Głęboko wierzę w to, że najważniejszy w budowaniu skutecznego zespołu jest człowiek. Jego emocje, przekonania, samopoczucie oraz moje liderskie kompetencje. Jeśli chcesz budować zespół, który zwycięża, musisz się tego nauczyć. Nie ma innej drogi.


Jak w trzy miesiące poukładać swoją szkołę i pracować cztery godziny dziennie?

Cztery godziny dziennie? Czy to jest możliwe? To pytanie słyszę dosyć często podczas spotkań z właścicielami i właścicielkami szkół językowych. Wydaje nam się to niemożliwe, ponieważ żyjemy w kulturze, w której panuje przekonanie, że dobry lider to taki, który pierwszy przychodzi do firmy i wychodzi z niej ostatni. Okazuje się, że jest dokładnie odwrotnie, ponieważ gdy pracujemy powyżej czterech godzin dziennie, spada nasza produktywność. Doświadczyłam tego na własnej skórze i dobrze wiem jak to jest być „chomikiem biegającym w kołowrotku" bieżących zadań. Na szczęście znalazłam sposób na to, aby wyjść z tego kołowrotka i zaczęłam układać swoją szkołę krok po kroku, tak aby stała się moją dumą i radością, a nie kulą u nogi i ciągłym rozczarowaniem. Stworzyłam swój system składający się z pięciu kroków, dzięki któremu, prowadząc dwie firmy, pracuję cztery godziny dziennie i jeżdzę na wakacje kilka razy w roku. Podczas mojego wystąpienia omówię poszczególne etapy tego procesu. Zastanowimy się też od czego możesz zacząć już dziś, aby w efekcie pracować mniej, mieć lepsze rezultaty i zarabiać więcej.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Uwaga! Mamy nagrania! Kup dostęp do 64 wykładów z dwóch dni lub wybierz nagrania z jednego dnia!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram