Ewa Drobek

Ewa Drobek

Biogram

Nauczycielka dyplomowana z 25 - letnim stażem. Nauczyciel Roku Języka Angielskiego BAS 2018, wyróżniona w ogólnopolskim konkursie Nauczyciel Roku 2019. Skuteczna Kobieta Roku 2022. Znalazła się na liście 50 najbardziej zaangażowanych nauczycieli świata w globalnym konkursie Dedicated Teacher Awards. Autorka materiałów edukacyjnych. Liderka dwóch autorskich projektów Żmichowska Śpiewa oraz Łazik teatralny. Mama, żona, ciekawa świata i pełna pasji kobieta.


Kompetencje przyszłości - jak i kiedy ich uczyć?

W swoim wystąpieniu przedstawię kompetencje przyszłości i podam inspiracje jaki i kiedy przy przeładowanych podstawach programowych ich nauczać na lekcjach języków obcych, ale również jako wychowawca klasy lub grupy. Podam praktyczne przykłady z mojej pracy zawodowej. Materiały z których sama korzystam i które w inspirujący sposób potrafią zachęcić młodych ludzi do myślenia krytycznego i nie poddawania się przy pierwszej porażce, co jest obecnie bardzo powszechne. Podzielę się sekretami z mojej 25-letniej pracy jako nauczyciel praktyk. Serdecznie zapraszam!

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram