Aneta Gładys

| Goethe Institut
Aneta Gładys

Biogram

Ekspert w ogólnopolskim programie doskonalenia nauczycieli języka niemieckiego DELFORT; Konsultant ds. języków obcych w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie, Koordynator Międzywydziałowego Zespołu ds. Języków Obcych
w MSCDN; Koordynator Regionalnego Punktu Informacyjnego Narodowej Agencji Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności działającego w MSCDN, Koordynator projektu współpracy międzynarodowej Erasmus + w sektorze Edukacja szkolna, Akcja 2; od 2024 r.  w Zarządzie PSNJN Oddział w Warszawie.


Nauczanie języka niemieckiego z Goethe-Institut

Zapraszam na inspirujące spotkanie, które wzbogaci Waszą praktykę dydaktyczną i odkryje nowe możliwości w nauczaniu języka niemieckiego. Podczas prezentacji skupimy się na bogatej ofercie Goethe-Institut oraz sposobach wykorzystania wybranych materiałów i projektów w klasie. Porozmawiamy, jak skutecznie korzystać z zasobów, aby lekcje języka niemieckiego były jeszcze bardziej inspirujące i efektywne, a uczniowie z pasją odkrywali niemiecki język i kulturę. Przedstawimy też wybrane programy i projekty wsparcia dla nauczycieli.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram