Wykładowczyni akademicka, trenerka języka angielskiego osób dorosłych, wielokrotnie wyróżniana za osiągnięcia dydaktyczne. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii pozytywnej oraz treningu umiejętności psychospołecznych. Od lat zajmuje się dydaktyką języka angielskiego, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania nowoczesnych technologii, neurodydaktyki oraz umiejętności miękkich w nauczaniu języków obcych.
Prelegentka licznych konferencji poświęconych nauczaniu języków, m.in. IATEFL Polska i Europejskiego Kongresu PASE. Autorka artykułów dla nauczycieli języka angielskiego publikowanych w Polsce i za granicą oraz materiałów dydaktycznych dla uczniów na różnych poziomach zaawansowania. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Programu Kształcenia Filologii Angielskiej na Uczelni AFiB Vistula w Warszawie.
Naukowe podejście do dobrostanu.
Rezyliencja to jedna z kluczowych umiejętności rynku pracy przyszłości, zgodnie z Future of Jobs Report 2025 publikowanym przez World Economic Forum. Często rozumiana jako zdolność go regeneracji po urazach psychicznych stanowi jedno z zagadnień szeroko badanych przez dziedzinę psychologii nazwaną psychologią pozytywną czy też psychologią szczęścia. Podczas moje sesji uczestnicy poznają kluczowe założenia psychologii pozytywnej oraz wyniki wybranych badań na temat poczucia szczęścia i dobrostanu. Dowiedzą się, jak zarządzać well-beingiem i wspomagać rezyliencję zarówno w życiu prywatnym jak i środowisku edukacyjnym.
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych naukowym podejściem do szczęścia i dobrostanu! Wspólnie odkryjemy, jak psychologia pozytywna może wzbogacić zarówno nasze codzienne życie jak i przygotowanie naszych uczniów/studentów do potrzeb rynku pracy przyszłości.