Biogram

Nazywam się Artur Makieła i jestem założycielem Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii oraz trenerem mentalnym i hipnotyzerem. Zajmuję się pracą z podświadomością i wykorzystaniem potęgi umysłu. Uczę jak wykorzystać precyzyjne zasady komunikacji do poprawy jakości życia, usprawnienia procesów nauki oraz generowania większych zysków. Pomagam przełamywać wewnętrzne blokady w zakresie wystąpień publicznych, budowania relacji, pełnego akceptowania siebie, podnoszenia pewności siebie. Być może znasz mnie jako eksperta telewizyjnego ds. hipnozy albo człowieka, który zahipnotyzował Przystanek Woodstock. Zanim świat potoczył się tak, że zacząłem pomagać ludziom, sam szukałem sposobów, żeby pomóc sobie przestać być nieśmiałym i zakompleksionym człowiekiem. Wtedy trafiłem na hipnozę i NLP, które zmieniły moje życie diametralnie. Dziś jestem pięciokrotnym mówcą konferencji TEDx, międzynarodowym prelegentem występującym m.in. w Las Vegas, wykładowcą akademickim, a także promotorem hipnoterapii i hipnozy rozrywkowej w Polsce. Pracuję z ludźmi, którzy świadomi konieczności rozwoju, poszukują narzędzi i strategii do podnoszenia jakości życia.


Podpalaj innych zamiast wypalać siebie

Badania pokazują, że w dzisiejszym świecie zarówno znajomość języków obcych jak i umiejętności miękkie to kluczowe czynniki wpływające na życiowy sukces, karierę zawodową oraz poziom zadowolenia z życia.
Jednocześnie ankieta którą jako Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii przeprowadziliśmy we współpracy z Instytutem Psychologii Polskiej Akademii Nauk na próbie 2000 respondentów pokazała, że 88% ludzi z wyższym wykształceniem ma drastycznie zaniżone poczucie własnej wartości, a 73% respondentów nie ma żadnych sposobów na samoregulację emocji i stresu, żyjąc w ciągłym napięciu. Z kolei raport "Teacher Wellbeing Index 2019" opublikowany przez Education Support pokazał, że 84% nauczycieli czuło się wyczerpanych emocjonalnie.
To w olbrzymim stopniu przekłada się na obniżenie możliwości wykorzystania pełni własnego potencjału i znaczny spadek jakości pracy w kategoriach długoterminowych.
Podczas naszego spotkania zajmiemy się tym jak zadbać o umiejętności miękkie, zarówno swoje jak i Państwa uczniów i klientów, po to, żeby działać skuteczniej i osiągać lepsze rezultaty mniejszym kosztem, w szczególności emocjonalnym.
Porozmawiamy o tym jak w prosty sposób zadbać o emocjonalny komfort pracy z grupami i wymagającymi klientami oraz jak dbać o wysoki poziom własnej motywacji i chęci do działania, przeciwdziałając wypaleniu zawodowemu i forsowaniu na sobie nadmiernej presji.
Jako trener neurolingwistyki oraz nauczyciel hipnozy i trener mentalny pracujący od 15 lat m.in. ze światem sportu, muzyki, edukacji, biznesu i publicznych prezentacji, podzielę się z Państwem konkretnymi sposobami na zadbanie o te sfery, co jest często krytyczne dla skuteczności zarówno nauczycieli jak i uczniów.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram