Biogram

Nazywam się Anna Malewska-Szymichowska. Jestem pasjonatką uczenia się i nauczania. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą licealną oraz studentami kilku trójmiejskich uczelni, a także w prowadzeniu kursów dla firm. Prywatnie interesuję się neurodydaktyką, psychologicznymi aspektami uczenia się oraz czytam thrillery psychologiczne, delektując się filiżanką kawy.


Cnoty niewieście na miarę XXI wieku, czyli o tym jak dzięki lekcjom języka obcego zmniejszyć gender gap na na kierunkach ścisłych.

Celem sesji jest uświadomienie nauczycielom języków obcych, w jaki sposób mogą wpłynąć na wybory młodych kobiet związane ze studiami i przyszłą karierą w oparciu o dane statystyczne dotyczące tego zagadnienia. Prezentacje będzie dotyczyła przede wszystkim przyczyn dysproporcji w wyborze przedmiotów ścisłych oraz sposobów na jej zniwelowanie. Zaprezentowane zostaną praktyczne wskazówki, jak uatrakcyjnić dziewczętom i młodym kobietom naukę przedmiotów ścisłych (STEM), aby nie bały się wpływać na rozwój świata.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram