Biogram

Doświadczony przedsiębiorca, którego droga zawodowa obejmuje różnorodne obszary, poczynając od branży telekomunikacyjnej, aż po informatykę i edukację. Doświadczenie zdobywał przy realizacji projektów dla sektora telekomunikacyjnego, medialnego oraz publicznego u takich klientów jak Orange, TVN, Multimedia Polska, itp.

Jego pasja do nowoczesnych technologii skłoniła go założenia własnej firmy informatycznej. Wiceprezes firmy Exentis Sp. z o.o., której flagowym produktem jest system do zarządzania placówkami edukacyjnymi -  Platforma eduSky.

Dariusz Walkiewicz jest jednym z twórców systemu eduSky i pełni rolę CTO - głównej osoby odpowiedzialnej za rozwój platformy. Od 6 lat platforma wspiera kilkaset placówek edukacyjnych w automatyzacji procesów zarządczych, zapewniając im efektywne i innowacyjne narzędzia do codziennej pracy.


Sztuczna Inteligencja w zarządzaniu relacją z klientem w szkole językowej

Sztuczna inteligencja staje się integralną częścią współczesnego środowiska biznesowego, umożliwiając znaczną automatyzację i optymalizację procesów. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest wykorzystanie sztucznej inteligencji do jak największej liczby procesów, oszczędzając w ten sposób czas i środki na istotniejsze obowiązki niż rutynowe czynności administracyjne.

Podczas naszej sesji omówimy wpływ sztucznej inteligencji na branżę edukacyjną, ze szczególnym uwzględnieniem szkół językowych. Skupimy się również na praktycznym zastosowaniu technologii sztucznej inteligencji w edukacji i zarządzaniu - na przykładzie systemu do zarządzania placówką edukacyjną.

Nasza sesja adresowana jest do właścicieli i managerów szkół, którzy chcą wykorzystywać potencjał nowoczesnych technologii w zarządzaniu i rozwoju swojego biznesu. Przyjdź i przygotuj się na nadchodzące zmiany w standardach zarządzania szkołą językową!

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram