Biogram

Certyfikowany coach ICF, trener biznesu, facylitator. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych organizacjach z różnych branż (m.in. wydawniczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej), dla których projektuje, realizuje i koordynuję programy rozwojowe w obszarze przywództwa, komunikacji i budowania relacji oraz zaangażowania pracowników. Jako coach wspiera m.in. managerów oraz liderów podczas zmian organizacyjnych, objęcia nowej roli w organizacji, systematycznego rozwoju własnego stylu przywództwa, komunikacji i zarządzania.
Prowadzi procesy coachingu zespołowego, grupowego i indywidualnego, korzystając m.in. z metodologii Team Coaching International (USA), Arbinger Institute (USA) oraz Potentials Realized (Canada). Obecnie odpowiada za strategię i realizację działań rozwojowych w BorgWarner Poland w Rzeszowie.  


Zacznij od siebie, czyli jak współczesne organizacje wspierają rozwój przywództwa

Prowadzenie szkoły językowej i pełnienie roli managera  to nie lada wyzwanie, które tak samo jak w przypadku każdego innego biznesu łączy się z nieustannym doskonaleniem kompetencji przywódczych.
Managerowie odpowiedzialni za wyniki biznesowe w organizacji korzystają z wielu możliwości rozwoju. Sami również tworzą i wdrażają narzędzia, które pomagają im w codziennej pracy z podległymi zespołami, podnosząc tym samym zaangażowanie pracowników i zwiększając ich motywację do wykonywania powierzonych zadań.
Jak to wygląda w praktyce? Jak globalne organizacje postrzegają przywództwo w XXI wieku? Dlaczego zarządzając innymi, trzeba zacząć od siebie? Co kryje się pod pojęciem ‘Outward Mindset’. Do czego odnosi się reguła 10/20/70? Czym jest ‘PowerScore’ i jak korzystać z tego narzędzia? Kiedy i dlaczego warto stosować podejście coachingowe? W jakich sytuacjach sięgnąć po mentoring?
Podczas spotkania przyjrzymy się konkretnym przykładom i praktycznym rozwiązaniom, które mam nadzieję zainspirują Państwa do nowych działań, zwiększających Waszą skuteczność biznesową.
Serdecznie zapraszam!
"The most difficult person to lead is always yourself." - John C. Maxwell

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram