Biogram

Nauczycielka języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem jako lektorka pracująca zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, nauczycielka metodyki oraz opiekun praktyk pedagogicznych. Autorka licznych publikacji edukacyjnych i materiałów dydaktycznych, współautorka innowacji pedagogicznej w zakresie nauczania języka niemieckiego w edukacji wczesnoszkolnej „Przy dziecku po niemiecku”. Animatorka i moderatorka projektów Instytutu Goethego w Warszawie i Krakowie, obecnie pracuje w liceum i Akademii Muzycznej we Wrocławiu.


ALLTAGSSITUATIONEN - Jak dzięki kontekstom sytuacyjnym bliskim uczniom budować ich zaangażowanie w lekcję języka niemieckiego

Jak efektywnie pracować z klasą, w której uczniowie i uczennice są w bardzo różnym stopniu zmotywowani do nauki języka niemieckiego, a jednocześnie prezentują różny poziom kompetencji językowej?  Na jakie aspekty zajęć postawić, na które cechy podręcznika wiodącego zwrócić szczególną uwagę, tak aby w zajęciach brali udział zarówno ci „chętni”, jak i ci „chętni inaczej”.

Podczas szkolenia opowiem, jak:

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram