Biogram

Pasjonatka nauczania języków obcych w aktywizujący sposób. Od 15 lat prowadzi szkołę językową Poliglota Natalia Tengowska na Mazurach, w której uczy języka angielskiego i hiszpańskiego. W swojej pracy dba o dobre relacje z uczniami i ich rodzicami. Prelegentka na różnych edu- konferencjach inspiruje innych nauczycieli do działania. Autorka Poradnika metodycznego do programu nauczania języka angielskiego dla I etapu edukacyjnego - Cliluj, intryguj, inspiruj- czyli nauka języka angielskiego przez całe życie. Autorka artykułów do czasopism dla nauczycieli języka angielskiego. Prywatnie żona i mama 3 cudownych córek, które są źródłem jej inspiracji.


Sensory English: stymuluj WSZYSTKIE zmysły swoich uczniów

Nauka języka obcego i jednocześnie stymulowanie całościowego rozwoju dziecka? Rozwijanie wyobraźni oraz wspieranie rozwoju sensomotorycznego? To możliwe!
Na mojej sesji pokażę jak poprzez naukę języka obcego zadbać o ucznia stymulując mózg do integracji sensorycznej.
Obecnie wiele dzieci wykazuje zaburzenia integracji sensorycznej - na szczęście można im pomóc stosując odpowiednie ćwiczenia, zabawy i gry. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie je wykorzystać na swoich zajęciach oraz jak zrobić Sensory Box, który jest idealnym narzędziem do pracy z dziećmi zapraszam na moją sesję, która będzie miała formę warsztatów. Poznasz wiele inspiracji na zajęcia z dziećmi oraz dowiesz się jak usprawnić motorykę małą i dużą ucząc języka angielskiego.
Ramowy plan prezentacji:
1. Układy sensoryczne: czy znasz 8?
2. Dlaczego warto pracować metodą multisensoryczną?
3. Słów kilka o zaburzeniach integracji sensorycznej. Przykłady zachowań dzieci, które mogą budzić obawy.
4. Zabawy, gry i ćwiczenia, które wspomogą holistyczny rozwój dziecka.
5. Sensory Box jako narzędzie must- have na zajęciach.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Uwaga! Mamy nagrania! Kup dostęp do 64 wykładów z dwóch dni lub wybierz nagrania z jednego dnia!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram