Biogram

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, lektor, metodyczka, a następnie dyrektorka zarządzająca i metodyczna w sieci szkół językowych CLAN na Górnym Śląsku. Rocznie miała pod opieką kilkudziesięciu lektorów i kilkuset klientów. Jest współautorką metod Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward’s League, z których korzysta obecnie ponad pięćdziesiąt tysięcy uczniów w Polsce. Aktualnie jest prezeską zarządu Edu Bears, gdzie pilnuje stałego rozwoju firmy we wszystkich kierunkach. W swojej pracy stawia na relacje i jak najczęstszy kontakt z właścicielkami Akredytowanych Centrów Teddy Eddie, tak aby być na bieżąco z problemami i wyzwaniami naszej branży. Z racji skali (blisko 400 szkół w sieci) pomaga jej w tym trzydziestoosobowy zespół specjalistów, którym na co dzień zarządza w siedzibie głównej firmy na Górnym Śląsku. Obecnie pracuje nad nową metodą nauczania dla dzieci w wieku szkolnym, będącej alternatywą dla ambitnej ścieżki Edu Bears.


Jak budować zespół, z którego nikt nie odchodzi?

Dziewięć lat temu byłam jedyną osobą w firmie. Zajmowałam się wszystkim: od faktur i przesyłek, poprzez sprzedaż i obsługę klienta, po szkolenia czy marketing. Z godnością dzierżyłam miano  „kombajnu”  😉 Dzisiaj firma Edu Bears, którą zarządzam, ma ponad 30 pracowników, których rotacja jest bliska zera. Podczas swojego wystąpienia na kongresie chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie: będzie o sukcesach, ale też o moich błędach i porażkach. Pokażę Wam jak dbać o wspólne wartości w firmie, ciągłą ekscytację pracowników, jak motywować ich do rozwoju i osiągania zamierzonych celów. Wspólnie zastanowimy się jak budować takie środowisko pracy, aby ludzie zostawali na lata.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Uwaga! Mamy nagrania! Kup dostęp do 64 wykładów z dwóch dni lub wybierz nagrania z jednego dnia!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram