Biogram

Wieloletni Opiekun Klienta w Platformie LangLion. Już od 9 lat aktywnie wspiera właścicieli szkół językowych oferując wsparcie, zarówno w zakresie technicznym, jak i merytorycznym. Jego zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z klientami oraz głęboka wiedza na temat potrzeb szkół językowych czynią go ekspertem branży. Pasja do edukacji oraz dbałość o satysfakcję klientów przekładają się na pozytywne opinie, długotrwałe relacje biznesowe oraz sukcesy biznesowe klientów.


Automatyzacja pracy w szkole językowej, czyli jak oszczędzić pieniądze, czas i energię pracowników

Anna Ćwiklińska & Paweł Grzesica

Automatyzację definiujemy jako proces wykorzystania technologii do realizacji zadań i procesów przy niewielkiej pomocy człowieka lub bez niej. Jej celem jest odciążenie Ciebie i Twojego zespołu od ręcznej, czasochłonnej, powtarzalnej i administracyjnej pracy, abyś mógł poświęcić swój czas i czas swoich pracowników na bardziej wartościowe zadania.

Efektywność i oszczędność czasu są kluczowe dla każdego biznesu, a w czasach, kiedy tak trudno o pracownika, automatyzacja pracy staje się nieodzownym narzędziem. Dzięki właściwie dobranym rozwiązaniom szkoły językowe mogą oszczędzić pieniądze, czas i energię swoich pracowników.

Które obszary automatyzować w szkole językowej i jak?

Ania i Paweł podpowiedzą Wam, jak się za to zabrać, aby automatyzacja uwolniła Was od powtarzalnej pracy o niskiej wartości i otworzyła przyszłość pełną satysfakcjonujących wyzwań zamiast żmudnych zadań.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Uwaga! Mamy nagrania! Kup dostęp do 64 wykładów z dwóch dni lub wybierz nagrania z jednego dnia!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram