Biogram

Metodyk i lektor z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Pracuje z językiem angielskim i hiszpańskim, ucząc zarówno najmłodszych (już dwulatków), jak i dorosłych kursantów. Nauczyciel przedszkolny i szkolny, zarówno w placówkach państwowych jak i prywatnych. Wiele lat uczyła w szkołach językowych, a z czasem zaczęła opiekować się innymi lektorami.Na co dzień jako metodyk Edu Bears pomaga poszerzać warsztat i rozwinąć skrzydła nauczycielom z Polski, Słowacji i Hiszpanii. Prowadzi warsztaty dla lektorów i sesje na konferencjach branżowych. Zainteresowana nauczaniem przyjaznym mózgowi, slow teaching i głębokim przetwarzaniem. Prowadzi dwie strony na Facebooku, Gwoli ścisłości i Addicted to teaching.


Filary sukcesu w szkole językowej

Właściciele szkół borykają się często z dwoma problemami: jak zdobyć i utrzymać uczniów oraz jak zdobyć i utrzymać lektorów. Na mojej sesji podzielę się doświadczeniem wynikającym ze współpracy z ponad 300 szkołami w 4 krajach i opowiem, jak sobie z nimi poradzić. Pokażę, jak zadbać o zadowolenie lektora, jak ułatwić mu pracę, jak budować długofalową relację z klientem i zapewnić wymierne rezultaty nauczania. A wszystko to w oparciu o przypadki szkół, którym już to się udało. Jeśli chcesz, żeby Twoja szkoła się rozwijała oraz interesuje Cię know-how metodyczny i biznesowy, zapraszam na moją sesję.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram