Biogram

Wieloletnia nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, terapeutka pedagogiczna, edukatorka, mentorka i trenerka, autorka materiałów edukacyjnych i webinarów. Pracowała z dziećmi bez ocen, podręczników i ćwiczeń, według autorskiego programu “Ruch, zabawa, nauka”.Pasjonuje ją praca metodą projektu oraz wprowadzanie dzieci w świat myślenia wizualnego i innych strategii skutecznego uczenia się.Jest autorką bloga o tematyce edukacyjnej  - “Mamy w planie kodowanie” oraz strony  dla rodziców i nauczycieli - “Pomysłowa szkoła domowa”. Współpracowała z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej w zakresie wprowadzania oceny kształtującej i OK zeszytu. Jest ambasadorką ruchu Wiosna Edukacji i konsultantką Fundacji Plan Daltoński.  Należy do społeczności Superbelfrów RP.


Rozwijanie umiejętności uczenia się i samodzielności w oparciu o ocenianie kształtujące oraz plan daltoński

W wystąpieniu opowiem o wprowadzaniu dzieci w świat kompetencji związanych z samodzielnym uczeniem się już od początku nauki w szkole. Pokażę sprawdzone sposoby na planowanie pracy wspólnie z dziećmi, które wykorzystuje ich naturalną ciekawość i pomaga w przejmowaniu odpowiedzialności za własny proces uczenia się. Opowiem o diagnozie w procesie, zadaniach wyzwaniach i o narzędziach do autodiagnozy i samooceny, które wzmacniają u dzieci poczucie sprawstwa i nastawienie na rozwój. Postaram się odpowiedzieć na pytanie: "Jak uczyć dzieci uczenia się?" w oparciu o przykłady z mojej praktyki w klasach 1-3.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Uwaga! Mamy nagrania! Kup dostęp do 64 wykładów z dwóch dni lub wybierz nagrania z jednego dnia!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram