Agnieszka Matonia

| Edu Bears
Agnieszka Matonia

Biogram

Methodology Department Manager w firmie Edu Bears. Absolwentka Filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Przez wiele lat pracowała jako lektorka, metodyczka i managerka w szkole językowej, gdzie zajmowała się nie tylko zarządzaniem szkołą, ale również wsparciem i rozwojem lektorów. Obecnie zarządza Działem Metodycznym w firmie Edu Bears, wspierając zarówno stronę biznesową, jak i metodyczną firmy. Wierzy, że pozytywne relacje, komunikacja i kultura dawania feedbacku są kluczem do osiągnięcia wyznaczonych celów.


Feedback to prezent – jak go dawać, aby posłużył komuś długo?

Nie uciekniemy od informacji zwrotnej i co ważniejsze nie powinniśmy unikać jej dawania. Chociaż rodzi duże emocje i może być trudna w przyswojeniu, to jednak sprawia, że się rozwijamy oraz że łatwiej nam funkcjonować w środowisku firmowym czy domowym. Podczas mojej sesji będę mówiła o fazach odbioru feedbacku i barierach, jakie napotykamy dając feedback naszym pracownikom. Poruszymy również temat tego, czego unikać. Podczas wielu lat mojej pracy spotkałam się z wieloma trudnymi sytuacjami podczas dawania informacji zwrotnej; wspólnie przeanalizujemy te sytuacje, aby przygotować się na podobne w przyszłości. Zapraszam na moją sesję wszystkich tych, którzy na co dzień w swojej pracy dają i odbierają feedback i chcieliby czuć się w tym temacie pewniej.

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram