Karina Frejlich

Karina Frejlich

BIOS

Nauczycielka angielskiego, pasjonatka uczenia i tworzenia materiałów dla uczniów z dysleksją, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki korekcyjnej oraz edukacji osób ze spektrum autyzmu, poszukiwaczka innowacyjnych sposobów nauczania, miłośniczka technologii, tworzenia i laminowania. Trenerka, szkoleniowiec, od lat współpracuje z Edunation, członkini grupy Superbelfrzy, adminka grupy Escaperoomowy, Kulturowe lekcje języka obcego oraz ilovedyslexia. Uwielbia pracować metoda stacji dydaktycznych i kocha escape roomy.

ABSTRACT

If I were a child again,… czyli warsztaty, na których wcielisz się w rolę ucznia i doświadczysz frajdy, jaką dają zajęcia metodą stacji dydaktycznych

Zajęcia metodą stacji idealnie sprawdzają się już w 1 klasie SP. Poza elementem językowym wspierają relacje, pracę w grupie i sam proces dydaktyczny, gdyż jednocześnie uczą i testują w najlepszej formie – w formie zabawy. Przyjdź i wcielając się w rolę ucznia zmierz się z 15 wyzwaniami językowymi w klimacie Świętego Patryka.