Marek Tkaczyk

| Speakadelic
Marek Tkaczyk

Biogram

Nazywam się Marek Tkaczyk i od ponad 20 lat czynnie pomagam nauczycielom z różnych krajów w prowadzeniu skutecznych zajęć i kursów językowych.
Od ponad 15 lat prowadzę własną, międzynarodową szkołę językową Speakadelic z 3 placówkami stacjonarnymi oraz rozbudowaną siatką zajęć online, prowadzonych przez lektorów z 9 różnych krajów.
Moje materiały edukacyjne stworzone pod szyldem 'Speakadelic - games that teach' są aktualnie wykorzystywane w szkołach w 6 różnych krajach.
W ramach mojego międzykontynentalnego projektu charytatywnego 'Good morning, Earth!' szkolę afrykańskich nauczycieli i pomagam im prowadzić skuteczne zajęcia online dla szkół na całym świecie w celu gromadzenia środków niezbędnych do prowadzenia ich szkół i sierocińców.
Od 2004 roku każdego lata pracuję jako dyrektor międzynarodowych szkół letnich w Wielkiej Brytanii.
Od samego początku pandemii prowadzę zamkniętą grupę na FB, która zrzesza właścicieli prawie 1000 właścicieli szkół językowych. Dzielimy się w niej wartościowymi doświadczeniami i wspomagamy nawzajem w trudnych sytuacjach.


Wirtualna kadra w szkole językowej

Zatrudniamy technologię! Podczas mojej współpracy ze szkołami z różnych krajów, cały czas gromadzę i testuję podpatrzone u innych pomysły, które mocno wspomagają moją codzienną pracę i powodują, że moje szkoły wyróżniają się na tle konkurencji.
W trakcie mojego bardzo praktycznego wystąpienia zaprezentuję dostępne od ręki, nowoczesne narzędzia i systemy, które usprawnią Waszą pracę, wywołają efekt 'wow' u klientów, a Wasi pracownicy się w nich zakochają!

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram