Portal Uczestnika Kongresu PASE

Program wydarzenia

SOBOTA .PDF
NIEDZIELA .PDF

Miejsce konferencji

I PiętroII Piętro

Istotne informacje

Przez cały czas trwania konferencji prosimy mieć ze sobą identyfikator!

W razie potrzeby udzielenia pomocy medycznej, na miejscu konferencji (przy wejściu do budynku) dyżurują ratownicy pogotowia ratunkowego.

Zapewniamy możliwość uzyskania pieczątki oraz podpisu na dokumentach związanych z wyjazdem służbowym. W tym celu prosimy o zgłaszanie się na stoisko rejestracyjne po godz. 10.00 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Lunch uczestnicy organizują we własnym zakresie. W pobliżu miejsca konferencji skorzystać mogą Państwo z szerokiej oferty gastronomicznej centrum Warszawy. Uwaga! Nie będzie możliwości wykupienia lunchu w bistro znajdującym się w budynku na poziomie -1. Będzie to przestrzeń wyłączona dla Uczestników i Uczestniczek wydarzenia.

Dostęp do nagrań z konferencji otrzymają Państwo do 16 maja b.r.

Plan sytuacyjny

PRZERWY KAWOWE

Rozlokowane są w częściach wspólnych przy salach wykładowych na I oraz II piętrze - przez cały dzień dostępne są ciepłe napoje oraz woda, a także słodkości i owoce. Sala 106 na I piętrze jest przestrzenią networkingową z wysokimi stolikami – zapraszamy do skorzystania z tego miejsca. Prosimy o ostrożność podczas spożywania i przemieszczania się z gorącymi napojami oraz uważność na pozostałych Uczestników i Uczestniczki. Przerwy rozlokowane są na każdym poziomie budynku celem uniknięcia kolejek i umożliwienia każdemu komfortowego posiłku.

WYSTAWCY

Przestrzeń wystawiennicza dla partnerów konferencji znajduje się na I i II piętrze. W pobliżu miejsca ze stoiskami znajdować będą się stoły z przerwą kawową. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Partnerów i Sponsorów Kongresu, korzystnymi promocjami przygotowanymi specjalnie na wydarzenie oraz nawiązywania kontaktów.

Materiały od Sponsorów i Partnerów konferencji

Fundacja Kościuszkowska

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi publikacjami naszego Partnera (kliknij na okładkę, aby zobaczyć).

English Teaching

Już po raz dwudziesty zapraszamy nauczycielki i nauczycieli języka angielskiego uczących w szkołach publicznych w miejscowościach do 20 tysięcy mieszkańców, do udziału w dorocznym zlocie anglistów English Teaching Market.

Zobacz

Materiały od Prelegentów

Karina Frejlich

Materiały od prelegentki

Hasło: PASE2024

O organizatorze

Stowarzyszenie PASE

Stowarzyszenie PASE jest organizacją pozarządową, której celem głównym jest wspieranie jakości w nauczaniu języków obcych w Polsce.

Kontakt

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu!

email: pase@pase.pl

© 2024 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.  |  wykonanie: kookey
Dołącz już dziś do grona uczestników i uczestniczek największej w Polsce 
konferencji poświęconej edukacji językowej!
Zapisz się już dziś!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram